Çünkü “İş Yapmaya” Değil, Müşterilerimizin “Mutluluğuna” Adandık

 

Değerlerimiz:

Yaratıcı ve şaşırtıcı, etik ve sürdürülebilir, yenilikçi ve öncü, özenli ve açık, eleştirel ve yapıcı, güvenilir ve becerikli, saygılı ve ilgi çekici bir sanat, tasarım ve hizmet anlayışı…

Reklam Kampanyaları

VİP Ajans’la çalıştığınız zaman sadece reklam yapmazsınız. Bir konseptiniz olur. Tüm projelerimize kattığımız fark yaratıcı yönlerle sizi rekabetten ayrı bir noktaya taşırız.
Biz sadece hizmetlerinizin reklamını yapmayız. Tarzınızın, eşsizliğinizin ve işletmenizle duyduğunuz gururun da reklamını yaparız.

Pazarlama Danışmanlığı

İşinizi büyütmeye mi çalışıyorsunuz? Biz de oradaydık. Aslında, hala oradayız, sürekli olarak kendimize yeni hedefler belirliyor ve onlara ulaşıyoruz.
Ve başarılı bir gelecek için vizyonumuz genişletiyoruz. Müşteri listemizde tıpkı sizin gibi birçok işletmeler var, daha çok büyümeye ve daha iyi olmaya hedeflenmiş..
Herkes küçük başlar, ama biz sizin büyüme hamlenizin yakıtı olmak için buradayız.

Web Tasarımı

Dünya büyük, fakat web sonsuzdur. Webdeki varlığınızın da duyulabilmek için büyük olması gerekiyor; büyük, güncel, gür sesli ve dinamik..
Müşterileriniz orada size ulaşan bir yol bulmak üzere geliyorlar; onların kaybolmasına izin vermeyin.

Ürün Baskıları

Her tür formatta, her tür ebatta baskı kalitenizin gücü, neşesi ve güveni olmaya geldik. Tüm temel “business” öğelerinizin baskısını kalite konusunda size hiçbir endişe
duyurmaksızın basabiliyoruz; kartvizitler, banner’lar, broşürler, el ilanları ve çok daha fazlası… Araç grafikleri, promosyon ürünleri ve özelleştirilmiş baskı çalışmaları, aklınıza ne gelirse.

Nitelikli ve Hızlı İletişim

Herhangi bir e-posta veya telefon sorgusuna hızla yanıt veriyor, her tür yazışmalarınızı 24 saat içerisinde sizinle sağlıklı iletişim kurarak sonuçlandırıyoruz.

VİP Ajans klasik ajans alışkanlıklarıyla hareket eden ve müşterileri buna alıştırmış olan hantal yapıdan sizleri kurtaran, ve bildiğiniz o işleri online dünyaya en iyi şekilde
aktarmış olan bir ajanstır. Sizleri anlar, ihtiyaçlarınızı belirler ve size en nitelikli çözümleri en hızlı ve ekonomik şekilde sunar.

Dijital baskı konusunda tutkulu bir aileyiz. Peki, güzel ama bu sizin için ne ifade ediyor? Bu size baskı konusunda basılacak materyalleriniz için baskı teknolojisinin
çok ön planda tutulduğu baskılar elde etme sözü veriyoruz demektir.

Bu sanatınız ve çalışmalarınız, onun sonuçlarını en az sizin kadar çok ve belki de daha fazla önemseyen bir ekip tarafından hayata geçirilecek demektir.
Dolayısıyla baskıyı, basılı materyalleri, sanatı, reklamı ve tasarımı ruhunda hisseden, özümseyen, onu bir iş olarak değil bir zevk ve yaşam biçimi olarak gören insanlarla çalışmanız demektir.

Bu tüm müşterilerimizden işitmekten mutluluk ve huzur duyduğumuz gibi, sizin de “yatırımımı emin ellere emanet ediyorum” diye düşünmeniz ve hissetmeniz demektir.

En güzel işlerde buluşmak üzere..

FacebookTwitterGoogle+PinterestTumblr